Facebook-online

slideshow 1 slideshow 2 slideshow 3

2019. 10. hét

Versenyeredmények

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny, területi döntő:

2. hely

Biró János 11.a

Mile Gyula 11.a

Németh Kitti 11.a         

Dr. Konczné Dr. Jámbrik Katalin

 

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny, területi döntő:

1. hely       

Borkó Anna Éva 12.e

Hosszú Zsolt 12.e

Tóth-Gál Zsuzsanna Napsugár, Dr. Koncz Gábor

 

Fekvenyomás Diákolimpia országos elődöntő (V. korcsop. fiú csapat):

2. hely

2019. 8. hét

Versenyeredmények
 
Röplabda diákolimpia, megyei elődöntő, ’B’ kategória V-VI. korcsoport - 1. hely
Csapattagok: Bata Gergő 12.a, Berényi Sándor 10.a, Egyed Gergely 11.a, Horváth Gyula 12.a, Karacs Dávid 12.a, Kovács Gábor 12.a, Maklári Dániel 11.d, Pócsik Attila 12.a, Révész Márk 12.a, Szabó Dániel 10.a, Ujvári Péter 12.a, Kertész István 12.a, tanáruk: Czifra József
 

2019. 3. hét

Versenyeredmények
 
Országos Vers-és Prózaíró, Fotó és Diaporáma Verseny:

  • próza kategória - Deák Anna Ilona 10.a, 2. hely  

Deák Takács Szilvia

2018. 49. hét

Versenyeredmények
 
Az helyesírási verseny iskolai fordulóján elért eredmények:
1. helyezés: Gál Dorina 10.a (tanára: Deák-Takács Szilvia)
2. helyezés: Rendes Boglárka 11.c (tanára: Deák-Takács Szilvia)
3. helyezés: Lázár Judit 9.c (tanára: Tóth-Lelkes Mónika).
Az első 3 helyezett bejutott a Mizser Lajos megyei helyei helyesírási versenyre, az első 2 helyezett az Implom helyesírási verseny döntőjében vehet részt.
 
 

2018. 47. hét

 
Versenyeredmények
1.
Deák Anna 12.c
Magyar Nyelv Múzeuma által hirdetett „Írj levelet Kazinczy Ferencnek!” alkotói pályáza: országos 1. helyezés
Felkészítő: Tóth-Lelkes Mónika, Deák-Takács Szilvia.
 
2.
Lakatos Levente 12.c Fedettpályás Országos Díjugrató verseny:
R105 stílusverseny  1.,
R100 stílusverseny, R105 nyitott verseny 2. helyezés.
 

2018. 46. hét

Versenyeredmények
 
Az „Infósok Viadala” Informatikaverseny országos döntőjébe jutott:
Koncz Fanni 10.a
Varga Csaba 10.a,
Felkészítőtanár: Balogh Ida.
 
Diákolimpia megyei döntőben a Besi leány kézilabda csapata 3. helyen végzett:

2018. 42. hét

Versenyeredmények
 
Várday István Városi Könyvtár, Kisvárda a Hunyadiak korában városi csapatverseny,

  • 1. helyezés, csapattagok: Molnár Ágnes 12.f, Sallai Mónika 12.f, Sipos László 12.f, Szabó Eszter 12.f

Felkészítő: Kovács-Nagy Csilla
 

  • 2. helyezés, csapattagok: Balogh Renáta 10.b, Biri Antónia 10.b, Gál Fruzsina 10.b, Tóth Emese 10.b

Felkészítő: Járminé Hegedüs Andrea
 

2018. 41. hét

Versenyeredmények

2018. 40. hét

Versenyeredmények

  1. Országos Karateverseny, Nyíradony: Vámos Viktória 10.a, 3. hely.

Edző: Oláh Dániel

  1. Országos Karateverseny, Nyíradony: Berencsi Csaba 12.d, 1. hely.

Edző: Tóth Tibor

2018. 39. hét

Versenyeredmények

  1. Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj: Németh Petra 10.d.

Felkészítő: dr. Koncz Gábor

  1. Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj: Németh Andrea Dóra 12.d.

Felkészítő: dr. Koncz Gábor
 

  1. Országos Kartateverseny, Nyíradony: Soltész Andor 12.e, 1. hely.

Edző: Markó László
 

Oldalak

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer