Amit mi adni tudunk, az örökre megmarad.
 

Fogadóórák

Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium Kisvárda, Iskola tér 2. 4600

Fogadóóra

2022/23. tanév

SszNévNapÓra
1Bagoly-Buzsik Beátacsütörtök14.00-15.00
2Balázs Erikahétfő5. óra
3Balogh Idacsütörtök6. óra
4Balogh Máriakedd15.00-16.00
5Barkó Orsolyahétfő4. óra
6Bíró Gáborhétfő2. óra
7Borusné Miskolczi Mariannaszerda2. óra
8Bujdosó Tamás Lászlóhétfő2. óra
9Budai-Kiss Ildikókedd3. óra
10Czifra Józsefkedd5. óra
11Czifráné Subert Katalinhétfő7. óra
12Csáki Orsolyapéntek2. óra
13Csörszné Tar Enikőhétfő2. óra
14Dancs Sándornészerda5. óra
15Dávid Edinahétfő5. óra
16Dávid Lajos Lászlókedd2. óra
17Deák-Takács Szilviahétfő3. óra
18Demeterné Papik Juditszerda13.00-14.00
19Dolhai Mátécsütörtök4. óra
20Dolhainé Fodor Enikőkedd4. óra
21dr. Dolhainé Szabó Anikó  
22Erki Józsefcsütörtök4. óra
23dr. Farkasné Poncsák Anikópéntek2. óra
24Gerzsenyiné Laczházi Editkedd15.00-16.00
25Gyüre Andráskedd15.00-16.00
26Hamecz Miklós Tamáskedd2. óra
27Járminé Hegedüs Andreapéntek2. óra
28Jónás Bélacsütörtök5. óra
29Juhász Bélapéntek2. óra
30Juhász Bélánészerda4. óra
31Kerekes Tiborcsütörtök9.45-10.30
32Kissné Bilecz Melindaszerda3. óra
33dr. Koncz Gáborpéntek4. óra
34dr. Konczné dr. Jámbrik Katalinpéntek4. óra
35Kópé Biankahétfő2. óra
36Kovács Bertalancsütörtök15.00-16.00
37Kovács-Nagy Csillapéntek3. óra
38Kozmáné Béres Zsuzsannacsütörtök3. óra
39Kristóf Melindacsütörtök4. óra
40dr. Láczayné Pipoly Csillakedd2. óra
41Lipéczné Szabó Erikakedd2. óra
42Lizanecz Judithétfő4. óra
43Machnikné Széplaki Tündeszerda4. óra
44Maklári Tivadarszerda15.00-16.00
45Makláriné Gubik Annapéntek4. óra
46Margitics Csaba Zsoltszerda5. óra
47Mártháné Iklódi Boglárka Évacsütörtök5. óra
48Nagyné Kovács Ágneskedd13.00-14.00
49Naomi Nagy (lektor)hétfő6. óra
50Nyakóné Kántor Máriahétfő2. óra
51Orgován Istvánszerda14.00-15.00
52Papikné Leskovics Juditpéntek2. óra
53Papp Angélakedd4. óra
54Papp Krisztinakedd15.00-16.00
55Pappné Lecza Andreaszerda4. óra
56Péter Mariannacsütörtök14.00-15.00
57Rendes Ildikópéntek3. óra
58Révész Mariannahétfő2. óra
59Rinkó Juditpéntek2. óra
60Rozinka Renátahétfő4. óra
61Siposné Molnár Annamária  
62Somogyi Gabriellahétfő2. óra
63Szabó Ildikópéntek6. óra
64Szarvadi-Demeter Judithétfő6. óra
65Szőke Barnabásszerda3. óra
66Sztojka Viktóriacsütörtök6. óra
67Tamásné Balogh Beátakedd3. óra
68Tari Istvánnékedd3. óra
69Tóth Eszterhétfő4. óra
70Tóth Sándorszerda3. óra
71Tóth Tamásszerda15.00-16.00
72Tóth-Gál Zsuzsanna Napsugárpéntek6. óra
73Tóth-Lelkes Mónikapéntek3. óra
74Tóthné Bíró Andreakedd5. óra
75Tóthné Jónás Évahétfő4. óra
76Tóthné Sinka Edinahétfő14.00-15.00
77Uzonyi Gábornéhétfő5. óra
78Váradi Krisztinapéntek4. óra
79Vedres Csillahétfő4. óra
80Virga Gizellaszerda3. óra

Összes megtekintés 2,138 , Napi megtekintés 2